Uitslagen damtoernooi Oerterp 2005
HOOFDKLASSE:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep A: |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
Tot. |
Pl. |
1. G. de Wit |
Houtigehage |
* |
1 |
2 |
2 |
5 |
1 |
2. A. de Jong |
Surhuistereveen |
1 |
* |
2 |
1 |
4 |
2 |
3. W. v/d Velde |
Ureterp |
0 |
0 |
* |
2 |
2 |
3 |
4. S. Wagenaar |
Aldeboarn |
0 |
1 |
0 |
* |
1 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep B: |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
Tot. |
Pl. |
1. H. Veenstra |
Ureterp |
* |
0 |
2 |
2 |
4 |
2 |
2. R. Smedinga |
Drachten |
2 |
* |
2 |
2 |
6 |
1wb |
3. O. v/d Wal |
Oosterwolde |
0 |
0 |
* |
2 |
2 |
0 |
4. F. Heidsma |
Ureterp |
0 |
0 |
0 |
* |
0 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1e Klas:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep A: |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
Tot |
Pl. |
1. Y. Walstra |
Aldeboarn |
* |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
2. M. Sprakel |
Hoogeveen |
2 |
* |
2 |
2 |
6 |
1wb |
3. D. van Dijk |
Ureterp |
2 |
0 |
* |
0 |
2 |
3 |
4. A. Veenstra |
Drachten |
2 |
0 |
2 |
* |
4 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2e Klas:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep A: |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
Tot. |
Pl. |
1. J. Cremers |
Drachten |
* |
2 |
2 |
2 |
6 |
1 |
2. T. Roffel |
Ureterp |
0 |
* |
2 |
1 |
3 |
3 |
3. H. de Graaf |
Boornbergum |
0 |
0 |
* |
0 |
0 |
4 |
4. E. Steringa |
Oostermeer |
0 |
1 |
2 |
* |
3 |
2nl |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep B: |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
Tot. |
Pl |
1. P. Meijer |
Opeinde |
* |
2 |
2 |
2 |
6 |
1wb |
2. W. Suijker |
Drachten |
0 |
* |
2 |
1 |
3 |
2nl |
3. D. Idsinga |
De Wilp |
0 |
0 |
* |
0 |
0 |
4 |
4. F. Bok |
Oldeberkoop |
0 |
1 |
2 |
* |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep C: |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
Tot. |
Pl. |
1. I. Al Sarayfi |
Drachten |
* |
2 |
1 |
2 |
5 |
1 |
2. C. Bergsma |
Drachten |
0 |
* |
2 |
0 |
2 |
4 |
3. F. Postma |
Surhuisterveen |
1 |
0 |
* |
2 |
3 |
2 |
4. T. v/d Veer |
Oldeberkoop |
0 |
2 |
0 |
* |
2 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3e Klas:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep A: |
|
1 |
2 |
3 |
4 |
Tot. |
Pl. |
1. P. Hoekstra |
Ureterp |
* |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
2. H. Boskma |
Ureterp |
0 |
* |
0 |
0 |
0 |
4 |
3. J. Bakker |
Garijp |
2 |
2 |
* |
0 |
4 |
2 |
4. H. Lijzenga |
Ureterp |
2 |
2 |
2 |
* |
6 |
1wb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jeugd klas:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep A: |
|
Punten |
Plaats |
|
|
|
|
1. Wopke de Vries |
Drachten |
7 |
2 |
|
|
|
|
2. Jos Plijter |
Ten Boer |
10 |
1 wb |
|
|
|
|
3. Jorn Kruit |
Drachten |
5 |
4 |
|
|
|
|
4. Marc Marinus |
Ureterp |
1 |
5nb |
|
|
|
|
5. Sjouke Boeve |
Ureterp |
1 |
6 |
|
|
|
|
6. Tjaart de Vries |
Drachten |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep B: |
|
|
|
|
|
|
|
1. Johannes van Kammen |
Ureterp |
4 |
2 nb |
|
|
|
|
2. Jan Bijma |
Frieschepalen |
7 |
1 |
|
|
|
|
3. Nico v/d Brug |
Ureterp |
4 |
4 nb |
|
|
|
|
4. Froukje Jongsma |
Wijnjewoude |
4 |
3 nb |
|
|
|
|
5. Yoakim Zwart |
Ureterp |
1 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep C: |
|
|
|
|
|
|
|
1. Ajith v/d Vaart |
Ureterp |
5 |
6 |
|
|
|
|
2. Martijn Bruggink |
Ureterp |
6 |
5 |
|
|
|
|
3. Robert v/d Heide |
Ureterp |
10 |
2 |
|
|
|
|
4. Annewieke Postma |
Ureterp |
11 |
1 |
|
|
|
|
5. Henk Helmus |
Ureterp |
9 |
3 |
|
|
|
|
6. Dennis Doeland |
Ureterp |
8 |
4 |
|
|
|
|
7. Selmer Rozema |
Ureterp |
4 |
7 |
|
|
|
|
8. Gerard Weening |
Ureterp |
3 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Groep D: |
|
|
|
|
|
|
|
1. Mark v/d Heide |
Ureterp |
5 |
6 nb |
|
|
|
|
2. Hillie Baron |
Ureterp |
7 |
5 |
|
|
|
|
3. Sietske Jongsma |
Wijnjewoude |
10 |
2 |
|
|
|
|
4. Sabine de Jong |
Ureterp |
9 |
3 |
|
|
|
|
5. Iris Jaarsma |
Ureterp |
12 |
1 |
|
|
|
|
6. Gerbrich Turkstra |
Ureterp |
5 |
7 |
|
|
|
|
7. Gerhard de Boer |
Ureterp |
8 |
4 |
|
|
|
|
8. Fardou de Jong |
Surhuisterveen |
0 |
8 |
|
|
|
|